Opieka nad szkołami i placówkami

  • W roku szkolnym 2015/16 powołano koordynatorów opieki nad szkołami i placówkami w terenie działania Poradni.

    Zadania koordynatora pracy w terenie:

    • Rozpoznanie potrzeb szkoły odnośnie współpracy z Poradnią.
    • Zapoznanie z ofertą poradni.
    • Ustalenie form współpracy:
    • Pomoc w selekcji do badań.
    • Informowanie szkół odnośnie działań poradni
    • Koordynowanie współpracy między specjalistami szkolnymi z pracownikami poradni
  • Masz pytania, skontaktuj się z nami!

  • Wykaz pracowników odpowiedzialnych za współpracę z poszczególnymi placówkami

    • Ewa Adamczuk

      Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie
      Gimnazjum Nr 5 w Krasnymstawie
      Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
      Gimnazjum w Siennicy Nadolnej
      Przedszkole w Siennicy Nadolnej

    • Bożena Antoniak

      Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej
      Gimnazjum w Siennicy Różanej
      Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie
      Gimnazjum Nr 3 w Krasnymstawie
      Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym
      Gimnazjum w Orłowie Drewnianym

    • Monika Bojarczuk

      Szkoła Podstawowa w Gorzkowie
      Gimnazjum w Gorzkowie
      Szkoła Podstawowa w Rudniku
      Gimnazjum w Rudnik
      Szkoła Podstawowa w Płonce
      Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krasnymstawie

    • Beata Filipiak

      Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie
      Gimnazjum Nr 4 w Krasnymstawie
      Szkoła Podstawowa w Krupem
      Gimnazjum w Krupem
      Przedszkole w Krupem

    • Alicja Galińska

      Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie
      Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Siennicy Różanej
      Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce
      Szkoła Podstawowa w Żółkiewce
      Gimnazjum w Żółkiewce
      Szkoła Podstawowa w Chłaniowie

    • Katarzyna Gruszczyńska

      Szkoła Podstawowa w Surhowie
      Szkoła Podstawowa w Kraśniczynie
      Gimnazjum w Kraśniczynie
      Szkoła Podstawowa w Izbicy
      Gimnazjum w Izbicy
      Przedszkole w Izbicy

    • Anna Pawler

      Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie
      Gimnazjum Nr 1 w Krasnymstawie
      Szkoła Podstawowa w Wirkowicach
      Szkoła Podstawowa w Tarnogórze
      Szkoła Podstawowa w Tarnogórze Kolonii
      Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach

    • Katarzyna Saran

      Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym
      Gimnazjum w Łopienniku Nadrzecznym
      Szkoła Podstawowa w Łopienniku Dolnym
      Szkoła Podstawowa w Żulinie
      I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie
      II Liceum Ogólnokształcące Krasnymstawie

    • Teresa Siergiej

      Szkoła Podstawowa w Fajsławicach
      Gimnazjum w Fajsławicach
      Szkoła Podstawowa w Siedliskach
      Gimnazjum w Siedliskach
      Szkoła Podstawowa w Boniewie
      Szkoła Podstawowa w Jaślikowie
      Gimnazjum w Zakęciu

    • Sylwia Stasiuk

      Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym
      Gimnazjum w Małochwieju Dużym
      Przedszkole Nr 1 w Krasnymstawie
      Przedszkole Nr 4 w Krasnymstawie
      Przedszkole Nr 5 w Krasnymstawie
      Przedszkole Nr 6 w Krasnymstawie
      Przedszkole Nr 8 w Krasnymstawie