Trening Umiejętności Społecznych

8 grudnia 2017

Informujemy, że prowadzimy nabór uczniów klas IV i V na zajęcia z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych. Trening przeznaczony jest dla dzieci mających problemy z radzeniem sobie z emocjami, opanowaniem stresu a także z nawiązywaniem i utrzymywaniem przyjaźni i kontaktów z innymi ludźmi.
Celem zajęć jest nabycie i doskonalenie przez uczestników umiejętności panowania nad emocjami, kontroli zachowania oraz radzenia sobie w różnych sytuacjach społecznych.
Na zajęcia składa się cykl 10 spotkań, które będą odbywać się raz w tygodniu w poniedziałki w godzinach 14.15. – 16.00, począwszy od lutego 2018r. Warunkiem zakwalifikowania do zajęć jest diagnoza kompetencji społeczno – emocjonalnych, prowadzona przez psychologa lub pedagoga poradni.
UWAGA: TRENING NIE JEST PRZEZNACZONY DLA DZIECI Z ZABURZENIAMI ZACHOWANIA TYPU AGRESYWNEGO LUB OPOZYCYJNO – BUNTOWNICZEGO.

Rodzice zainteresowani uczestnictwem dziecka w zajęciach proszeni są o zgłoszenia w sekretariacie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Krasnymstawie pod numerem telefonu 82 576 36 08 lub osobiście w p. nr 2. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 stycznia 2018 roku! Liczba miejsc jest ograniczona!

Na szczegółowe pytania rodziców odpowiedzą i ewentualne wątpliwości wyjaśnią prowadzące zajęcia: pedagog, mgr Monika Bojarczuk lub psycholog, dr Katarzyna Gruszczyńska pod numerem telefonu: 82 576 36 08.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych!

Leave a reply
Rozstrzygnięcie konkursu DBAM O SIEBIEŻyczenia Wielkanocne.

Leave Your Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *